FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geotour - Biuro Podróży - Chorzów - 25 lat doświadczenia. Wczasy w Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Maroku ... - oferty Last Minute i First Minute.  Bilety Autokarowe: Sindbad, Eurolines, Eurobus, Agat ... i Lotnicze: Wizzair, Norwegian, Easyjet, Ryanair, LOT, Lufthansa ...  !!!.  W sprzedaży oferta na LATO 2019 !!! - Zadzwoń lub wyślij mail'a - Znajdziemy najlepszą ofertę !!!. Dla naszych Stałych Klientów - Zniżka na parking w Pyrzowicach lub dowóz na lotnisko Gratis !!! - szczegóły w biurze. Organizacja wycieczek dla grup - tel 323460306, 500556600Biuro Podróży Geotour Chorzów - Centrum ofert turystycznych i Last Minute. Organizator wycieczek dla grup zorganizowanych z 25 letnim doświadczeniem.Biuro Podróży Geotour - Chorzów. Sprawdzone oferty turystyczne. Organizacja wycieczek dla grup. 25 lat doświadczenia. Bilety Autobusowe , Autokarowe i Lotnicze. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki. Oferty last minute, all inclusive.Tel 32 3460306, 500556600biuro podróży, biuro turystyczne, geotour, wycieczki, wczasy, bilety lotnicze, bilety autokarowe chorzów, turystyka chorzów,  hotel, turystyka, podróże, przejazdy, wycieczka, last minute, all inclusive, bilety autokarowe, bilety autobusowe, biura podróży, tanie wakacje, promocje, egzotyka, egipt, tunezja, grecja, bułgaria, hiszpania, turcja, polska, słowacja, czechy, węgry, last minute, bank ofert turystycznych, skandynawia, norwegia, londyn, biuro podróży chorzów, najlepsze biuro podróży, tanie bilety, promocje, norwegian, wizzair,  wakacje, ryanair, easyjet, airberlin, germanwings, lot, klm, lufthansa, loty, przeloty, sindbad, eurobus, agat, eurolines, polonia transport, sołtysik reisen, almabus, rudnik tumay, międzynarodowe przejazdy, przewozy, przejazdy, rainbow tours, exim tours, sunshine holiday, oasis tours,  tęcza, almatur, wezyr holidays, ecco travel, neckermann, chorzów, katowice, warszawa, kraków, wrocław, niemcy, niemiec, anglia, wielka brytania, irlandia, anglii, irlandii, sylwester, 2018, 2019, zima, wakacje, urlop, organizacja wycieczek, ferie, dla młodzieży, imprezy narciarskie, alpy, austria, włochy, szwajcaria, dania, szwecja, dojazd na lotnisko gratis, wakacje 2019, sindbad bilety autokarowe, turystyka chorzów, biura podróży chorzów, biuro podróży śląsk, rezerwacja biletów, centrum last minute, infolinia sindbad, telefon sindbad, telefon wizzair

AKTUALNE OFERTY TEL 32 3460306 - KLIKNIJNasza oferta
  
Sylwester
  
Wczasy
  
Wycieczki
  
Kolonie i obozy
  
Imprezy zimowe
  
Uzdrowiskowe

  
Super
  
Pozostałe
  
Bilety
  
Kontakt
Kontakt z nami
Formularz kontaktowy
Dojazd
  
Informacje
O firmie
Ubezpieczenia
Galerie zdjęć
Dokumenty
  
Linki
Tanie Przeloty
Bilety Autobusowe - Online
Last Minute
Super Oferty
Norwegian

Asia
Karolina
Paweł
s Geotour
Skype Geotour
Zapraszamy - infolinia 32-3460306
geotour@post.pl
tel. 32-346- 03-07


Szczegóły oferty

Numer oferty : 6/G/2012
TURCJA  > > ISTAMBUL 
Turcja - „ŚLADAMI ŚW PAWŁA” 14 DNI wycieczka dla grup !!

Grupa / podgrupa : Wycieczki / Objazdowa
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL 
Wyżywienie : 2 dziennie
Dojazd : dojazd: Autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj

Cena oferty zawiera :

Cena zawiera;

- Zakwaterowanie: noclegi w hotelach, motelach **/***, pokoje 2, 3 os. z łazienkami
Dopłata za wyższy standard *** lub **** ok. 100 Euro
- Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje – zgodnie z programem.


Uwagi : Cena nie zawiera:
- opłaty za wizę turecką wykupywaną indywidualnie na granicy (15 EUR)
- w miejscach wymaganych przewodnika tureckiego ok. 15 €/os
- kosztów wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 100 - 130 EUR): Troja – ok. 10 €, Pergamon – ok.10 €, Didim ok- 5€, Efez+ Meryemana + Selcuk ok. 25€, Milet – ok. 4 €, Pamukkale ok. 10€, Konya ok. 4 €, Kapadocja ok. 20 €, Istambuł razem z rejsem statkiem po Bosforze i biletem na metro 45 €.
- imprez fakultatywnych,

W celu sprawnej realizacji programu część przejazdów po Istambule będzie realizowana środkami komunikacji miejskiej. Cena nie zawiera opłat – ok. 1 EUR za bilet.

Turcja - „ŚLADAMI ŚW PAWŁA” 14 DNI
wycieczka dla grup !!
Turcja - „ŚLADAMI ŚW PAWŁA” 14 DNI
wycieczka dla grup !!

Treść oferty :
Edirne – Troja – Pergamon – Didim – Efez - Pamukkale – KONYA – Kapadocja – Ankara – Istambuł


Program imprezy:

1 dzień
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Słowację, Węgry, Obiadokolacja i nocleg tranzytowy na terenie Serbii.

2 dzień
Po wczesnym śniadaniu dalsza jazda przez Bułgarię do Turcji Przejazd w okolice Gelibolu . Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu przeprawa promowa przez Cieśninę Dardanele i przywitanie z Azją. Przejazd do Didim. Po drodze zwiedzanie Troi i krótki postój w antycznym Pergamonie, gdzie zwiedzimy Asklepiejon z dobrze zachowanymi zabytkami. Przyjazd do Didim. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień – Po śniadaniu wyjazd na całodzienną wycieczkę do Efezu, jednego z najlepiej zachowanych miast antycznych na świecie, najważniejszego zabytku archeologicznego i historycznego Turcji i okolic. Zobaczymy:
Efez - słynna Droga Arkadyjska, do dziś czynny amfiteatr na ok. 25.000 osób w którym nauczał Św. Paweł ( listy do Efezjan) oraz przepiękna, odrestaurowana fasada Biblioteki Celsusa.
Meryemanę - miejsce, w którym ostatnie lata swego życia spędziła pod opieką Św. Jana Matka Boża.
Selcuk z Bazylika Św. Jana – wybudowana nad grobem apostoła.
Kolacja i nocleg w Didim

5 - dzień
Pobyt wypoczynkowy nad Morzem Egejskim i zwiedzanie Didim – w tym słynnej świątyni Apollona. Śniadania i kolacje w hotelu.

6 dzień
Śniadanie. Przejazd przez Milet do Pamukkale. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie niezwykłych atrakcji Pamukkale - jedynych na świecie śnieżnobiałych tarasów utworzonych przez spływającą od tysiącleci silnie zwapnioną wodę oraz ruin antycznego miasta Hierapolis, założonego w II w p.n.e. przez króla Pergamonu Eumenesa. Spacer trawertynowym zboczem. Kolacja, nocleg.

7 dzień
Po śniadaniu wyjazd z Pamukkale. Przejazd do Konyi, miasta słynącego z zakonu tańczących derwiszy, gdzie zobaczymy mauzoleum Mevlany. Wyjazd do Kapadocji. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

8 dzień
Po śniadaniu zwiedzanie baśniowej Kapadocji słynącej z „księżycowego krajobrazu” oraz skalnych grzybów utworzonych w wyniku erozji i dawnej aktywności wulkanicznej. W programie Göreme - dolina w Kapadocji, w której znajduje się Park Narodowy z około 350 kościołami wykutymi w skale, z których najwspanialsze to Kościół Św. Barbary, Kościół Jabłka, Kościół Tokali, Ciemny Kościół. Zwiedzanie muzeum „Pod Gołym Niebem” oraz Avanos słynnego z produkcji alabastru i garncarstwa. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

9 dzień
Śniadanie. Wyjazd na dalsze zwiedzanie Kapadocji. Odwiedzimy jedno z podziemnych miast wydrążonych w starożytności w tufie wulkanicznym. Składa się ono z wielu tuneli i pomieszczeń, w których miejscowa ludność chroniła się w czasie wojen, często na kilka miesięcy. Ihlara - oaza zieleni w przepięknym wąwozie o pionowych ścianach. Malownicze miasteczka Ugrup i Derinkuyu. Powrót do hotelu, kolacja. Po kolacji dla zainteresowanych „noc turecka”.( cena 25 euro). Nocleg.

10 dzień
Śniadanie. Wyjazd z Kapadocji. Panoramiczny przejazd przez Ankarę do Istambułu przez most nad Cieśniną Bosfor (ponad 1000 m) łączący Europę z Azją. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

11 dzień
Po śniadaniu zwiedzanie niezwykłych atrakcji Istambułu: Hagia Sofia (Kościół Mądrości Bożej) - arcydzieło sztuki bizantyjskiej z VI w., a później jedna z najsłynniejszych muzułmańskich świątyń, Błękitny Meczet – najwspanialszy przykład klasycznego okresu sztuki islamskiej, Pałac Sułtanów Topkapi – niegdyś polityczne centrum imperium osmańskiego, Hipodrom. Dla chętnych – rejs statkiem po Bosforze. Po południu czas wolny i możliwość zakupów na Wielkim Bazarze - jednym z największych historycznych centrów handlowych Europy (ok. 4000 sklepików). Kolacja, nocleg.

12 dzień
Po śniadaniu wyjazd do Kavali – kolacja i nocleg w okolicy. Po śniadaniu zwiedzanie Filippi – miejsca gdzie nauczał św Paweł. , przejazd na kolację i nocleg do Serbii.

13 dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Filippi – miejsca gdzie nauczał św Paweł. , przejazd na kolację i nocleg do Serbii.

14 dzień
Po śniadaniu przejazd do Polski , przyjazd w godzinach późno wieczornych.

Program jest programem ramowym – kolejność zwiedzanie może ulec zmianie.

CENA 485 EUR - Hotele + autokar ok. 800 zł
Termin na zamówienie

Lista terminów :
2013-05-01 - 2013-05-15
15 dni
2 812,75 zł
szczegóły  

Informacje uzupełniające i państwach :

TURCJA
Turcja (tur. Türkiye, Republika Turecka – Türkiye Cumhuriyeti) – państwo położone w Azji na półwyspie Azja Mniejsza, a częściowo również w Europie ze stolicą w Ankarze. Część europejska – Tracja stanowi 3% powierzchni i oddzielona jest od części azjatyckiej Morzem Marmara oraz cieśninami Bosfor i Dardanele. Turcja jest krajem czterech mórz, gdyż od północy otacza ją Morze Czarne, od zachodu Morze Egejskie i Morze Marmara, a od południa Morze Śródziemne – nazywane w języku tureckim Morzem Białym.


Język urzędowy turecki
Stolica Ankara
Ustrój polityczny republika
Głowa państwa prezydent Ahmet Necdet Sezer
Szef rządu premier Recep Tayyip Erdogan
Powierzchnia
• całkowita
• wody śródlądowe 36. na świecie
779 452 km2
0,3%
Liczba ludności
• całkowita (2007)
• gęstość zaludnienia 18. na świecie
75 860 000[1]
97 osób/km2
Powstanie Imperium osmańskie: 1299
Turcja: 29 października 1923
Jednostka monetarna Nowa lira turecka (TRY)
Strefa czasowa UTC +2
Hymn państwowy Istiklâl Marsi (Marsz niepodległości)
Kod ISO 3166 TR
Domena internetowa .tr
Kod samochodowy TR
Kod telefoniczny +90Informacje uzupełniające i miastach :

ISTAMBUL
Stambuł lub Istambuł (tur. I.stanbul) – największe miasto Turcji i jedno z największych miast świata, największa aglomeracja w Europie. Stolica prowincji (il) I.stanbul. Rozwinięty ośrodek przemysłowy, wytwarzający około 1/4 produkcji kraju. Główne centrum finansowe Turcji, siedziba kilkudziesięciu banków i giełdy papierów wartościowych. Siedziba 5 uniwersytetów, z których najstarszy – Uniwersytet Stambulski – został założony w 1453. Stambuł jest jedynym miastem na świecie położonym na dwóch kontynentach.

Stambuł jest siedzibą prawosławnych patriarchów Konstantynopola. Katedra patriarsza mieści się w dzielnicy Fanar. Dzielnica ta jest największym skupiskiem ludności greckiej w mieście. Ze względu na lokalizację siedziby patriarchatu zamieszkujący Fanar Grecy nie zostali wysiedleni do Grecji w latach 20. XX wieku wraz z całą pozostałą grecką ludnością Turcji.


Wyszukiwanie
Kraj
Miasto
Transport
Data wyjazdu
Wybierz datę
Cena
-
  
Newsletter
e-mail


RANKING TURYSTYCZNYCH STRON INTERNETOWYCH
Biuro Podróży Geotour
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze wycieczki? Zobacz wyniki ->
Informacje lub ceny na stronie www.geotour.pl - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
KSI Geotour - Oferty Lato 2016, Norwegian - Tanie Bilety, Bilety Autobusowe, Wczasy, Wycieczki dla grup, SuperWakacje - Portal Turystyczny
Geotour - Biuro Podróży [ www.geotour.com.pl ], Geotour - Lato 2019 [ www.geotour.turystyka.net ], HotelGuide - Rezerwacja Hoteli [ www.hotelguide.pl ], Norwegian - Norweskie Tanie Linie Lotnicze [ www.norwegian.net.pl ], Bilety Autokarowe Online [ www.biletyautobusowe.com.pl ], Tanie Przeloty [ www.tanieprzeloty.com.pl ], Euroticket Bilety Autokarowe [ Euroticket Online ], Superwakacje Portal Turystyczny [ www.superwakacje.com.pl ], Ticket-on-Line [ www.ticket-on-line.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad Bilety Autobusowe [ www.sindbad.biletyautobusowe.com.pl ], Eurobus [ www.ticket-on-line.pl ], Wycieczki [ www.wycieczki.net.pl ], Hotelguide [ www.hotelguide.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad - Bilety Autokarowe [ www.geotour.pl ], Voyager - Bilety Autokarowe Online,