FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Geotour - Biuro Podróży Chorzów - 26 lat doświadczenia. Wczasy w Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Hiszpanii, Egipcie, Maroku ... - oferty Last Minute, First Minute, All Inclusive.  Bilety Autobusowe: Sindbad, Sandra, Orland, Agat ... i Lotnicze: Wizzair, Easyjet, Ryanair, LOT, Lufthansa ...  !!!.  W sprzedaży oferta na LATO 2021 !!! - Zadzwoń lub wyślij mail'a - Znajdziemy najlepszą ofertę !!!.  Organizacja wycieczek dla grup - tel 323460306, 500556600Biuro Podróży Geotour Chorzów - Centrum ofert turystycznych i Last Minute. Organizator wycieczek dla grup zorganizowanych z 26 letnim doświadczeniem.Biuro Podróży Geotour - Chorzów. Sprawdzone oferty turystyczne. Organizacja wycieczek dla grup. 26 lat doświadczenia. Bilety Autobusowe , Autokarowe i Lotnicze. Wczasy, wycieczki, pielgrzymki. Oferty last minute, all inclusive.Tel 32 3460306, 500556600biuro podróży, biuro turystyczne, geotour, wycieczki, wczasy, bilety lotnicze, bilety autokarowe chorzów, turystyka chorzów,  hotel, turystyka, podróże, przejazdy, wycieczka, last minute, all inclusive, bilety autokarowe, bilety autobusowe, biura podróży, tanie wakacje, promocje, egzotyka, egipt, tunezja, grecja, bułgaria, hiszpania, turcja, polska, słowacja, czechy, węgry, last minute, bank ofert turystycznych, skandynawia, norwegia, londyn, biuro podróży chorzów, biuro turystyczne chorzów, najlepsze biuro podróży, tanie bilety, promocje, wizzair,  wakacje, ryanair, easyjet, lot, klm, lufthansa, loty, przeloty, sindbad, eurobus, agat, eurolines, sandra, orland, międzynarodowe przejazdy, przewozy, przejazdy, rainbow tours, exim tours, sunshine holiday, oasis tours,  tęcza, almatur, wezyr holidays, coral travel, rainbow ecco travel, chorzów, katowice, warszawa, kraków, wrocław, niemcy, niemiec, anglia, wielka brytania, sylwester, 2021, 2021, zima, wakacje, urlop, organizacja wycieczek, wycieczki szkolne, pielgrzymki, ferie, dla młodzieży, imprezy narciarskie, austria, włochy, szwajcaria, norwegia, dania, szwecja, dojazd na lotnisko gratis, wakacje 2021, sindbad bilety autokarowe, turystyka chorzów, biura podróży chorzów, biuro podróży śląsk, rezerwacja biletów, centrum last minute, infolinia sindbad, telefon sindbad, telefon wizzair

AKTUALNE OFERTY TEL 32 3460306 - KLIKNIJNasza oferta
  
Sylwester
  
Wczasy
  
Wycieczki
  
Kolonie i obozy
  
Imprezy zimowe
  
Uzdrowiskowe

  
Super
  
Pozostałe
  
Bilety
  
Informacje
O firmie
Ubezpieczenia
Galerie zdjęć
Dokumenty
  
Kontakt
Kontakt z nami
Formularz kontaktowy
Dojazd
  
Linki
Bilety Autobusowe - Online
Last Minute
Super Oferty
Tanie Przeloty
Norwegian

Asia
Karolina
Paweł
s Geotour
Skype Geotour
Zapraszamy - infolinia 32-3460306
geotour@post.pl
tel. 32-346- 03-07


Szczegóły oferty

Numer oferty : 1/G/2012
NORWEGIA  > > OSLO 
Skandynawia – Nordkapp i Lofoty Wycieczka dla grup i zakładów pracy

Grupa / podgrupa : Wycieczki / Objazdowa
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL **/*** 
Wyżywienie : 2 dziennie
Dojazd : dojazd: Autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

Świadczenia:
- przejazd klimatyzowanym autokarem lub mikrobusem,
- śniadania i obiadokolacje
- pokoje 2 – 3 osobowe z węzłem sanitarnym
- przeprawy promowe
- opieka licencjonowanego przewodnika na całej trasie pielgrzymki,
- opieka duchowa kapłana na całej trasie,
- ubezpieczenie NNW i KL i bagażu,Uwagi : 1) Cena nie obejmuje napiwków dla obsługi hotelowej oraz przewodników miejscowych.

2) Cena nie obejmuje dopłaty do pokoju 1-osobowego.

3) Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

4) Koszt pielgrzynki nie obejmuje wydatków osobistych.

5) Organizator zastrzega sobie prawo zmiany kolejności zwiedzania w zależności od: pogody, kondycji uczestników oraz godzin otwarcia obiektów.

6) Koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną.
Skandynawia – Nordkapp i Lofoty 
Wycieczka dla grup i zakładów pracy
Skandynawia – Nordkapp i Lofoty 
Wycieczka dla grup i zakładów pracy

Treść oferty :
1. dzień
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy. Zakwaterowanie i kolacja w okolicach granicy niemiecko-duńskiej.

2. dzień
Po śniadaniu przejazd przez Kopenhagę do Oslo.. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Oslo.

3. dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Oslo z lokalnym przewodnikiem - Park Frogner, będący jednocześnie muzeum rzeźby Gustawa Vigelanda, szczególnej uwadze polecamy tzw. Obelisk przedstawiający wszystkie stadia ludzkiego życia, główna ulica miasta - Karl Johans Gate, Pałac Królewski Slottet, Katedrę Domkirke oraz Storting, czyli budynki Parlamentu. Następnie przejazd wzdłuż jeziora Mjosa do Lillehammer, miasta Igrzysk Olimpijskich w 1994 roku - krótki postój przy skoczniach narciarskich. Dalej udamy się przez urzekającą górską dolinę Gudbrandsdalen do miasteczka Dombas, a następnie przez góry Dovre i dolinę Drivdalen do Trondheim. Zakwaterowanie w hotelu poza miastem.

4. dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Trondheim, gdzie zwiedzimy średniowieczną Katedrę Nidaros, zabytkowy, drewniany most miejski, spacer po uliczkach starego miasta zabudowanego charakterystycznymi domami z drewnianymi fasadami. Następnie udamy się wzdłuż wybrzeża fiordu Trondheim oraz jeziora Snasa i doliny Namdalen do Helgeland, prowincji obfitującej w liczne jeziora. Nocleg w hotelu w miasteczku Hemavan w Szwecji.

5. dzień
Po śniadaniu przejazd w kierunku Mo i Rana, miasta położonego nad fiordem Rana i dalej w kierunku lodowca Svartisen. Wyprawa pod jeden z jęzorów lodowca. Po powrocie przejazd drogą prowadzącą przez malowniczą Dunderlandsdalen. Przekroczenie Kręgu Polarnego - krótki postój w centrum turystycznym. Przejazd przez malowniczy płaskowyż Saltfjellet do Saltdalsfiroden. Dojazd na nocleg w okolicach Fauske.

6. dzień
Po śniadaniu podróż malowniczą drogą wytyczoną brzegami fiordów do osady Skutvik. Przeprawa promowa do Svolvaer, miasteczka leżącego na archipelagu Lofotów. Przejazd malowniczą trasą do wioski rybackiej Henningsvaer. Spacer po wiosce. Następnie przejazd na nocleg.

7. dzień
Po śniadaniu przejazd drogą prowadzącą do osady Fiskebol. Przeprawa promowa do Melbu. Przejazd przez część archipelagu wysp Vesteralen. Dojazd do miasta Narvik - słynnego z walk w czasie II wojny światowej w których brali udział polscy żołnierze. Wizyta na cmentarzu wojskowym z mogiłami polskich żołnierzy. Przejazd z Narviku do Riksgransen. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

8. dzień
Po śniadaniu wyjazd z Riksgransen. Przejazd trasą widokową przez surowe tereny północnej Norwegii do fiordu Lyngen - podziwianie słynnych Lyngen Alps i niezapomnianych widoków nad fiordem Kvaenangen. Dojazd do Alta - miasta leżącego w najbardziej na północ położonej prowincji Norwegii - Finnmark. Przejazd przez bezludne tereny Sennalandet i Breidalen do Skaidi. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

9. dzień
Po śniadaniu wyjazd na Przylądek Północny (Nordkapp). Trasa prowadząca do najdalej na północ wysuniętego punktu Europy, wiedzie przez dziki Sennaland (Laponię), wzdłuż fiordu Porsanger Kafjord (który stanowi część Oceanu Arktycznego). Przejazd jednym z najdłuższych podwodnych tuneli drogowych na świecie do miasta Honningsvag położonego na wyspie Mageroya. Krótki wizyta w Honningsvag, najdalej na północ położonym mieście na świecie (czas wolny). Przejazd z Honningsvag w kierunku Nordkapp i wjazd na teren centrum turystycznego. Spacer po Nordkapphallen i podziwianie wspaniałego widoku na Ocean Arktyczny.

10. dzień
Po północy wyjazd z Nordkapp w kierunku Honningsvag. Następnie nocny przejazd przez Kafjord, Porsanger, Lakslev i Drogę Reniferów do lapońskiego miasta Karasjok. Przekroczenie granicy z Finlandią w Karigasniemi i przejazd nad jezioro Inari z 3000 urzekających wysepek. Dalej udamy się przez urzekającą fińską Laponię do Rovaniemi. Po drodze krótka wizyta w słynnej wiosce św. Mikołaja znajdującej się na Kręgu Polarnym. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Rovaniemi.

11. dzień
Po śniadaniu przejazd z Rovaniemi do leżącego nad Zatoką Botnicką „Białego Miasta” Oulu, a następnie przez krainę jezior do Jyvaskyla, miasta położonego na północnym krańcu jeziora Paijanne. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Joutsa.

12. dzień
Po śniadaniu przejazd do stolicy Finlandii - Helsinek. Zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem - Plac Senacki, Katedra, Sobór Uspieński, Kościół w Skale, pomnik Sybeliusa i port jachtowy. Następnie przejazd do portu w Turku. O 21.15 przeprawa promowa do Szwecji, największym na świecie promem Silja Europa. Nocleg na promie.

13. dzień
Wczesne śniadanie na promie. O 7.00 przypłynięcie do Sztokholmu. Krótkie zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem - Ratusz ze wspaniałymi salami - Złotą (wyłożoną 19 milionami pozłacanych płytek) oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla, Pałac Królewski, Stare Miasto (Gamla Stan) z wieloma brukowanymi uliczkami wzdłuż których od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców, muzeum Vasa - poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 roku i został odnaleziony w 1956r. Następnie przeprawa promowa do Gdańska.

14. dzień
13:00 przypłynięcie do Gdańska i przejazd w miejsce zbiórki.

Koszt pielgrzymki – 990 Euro + 1500 PLN
Termny na zamówienie

Lista terminów :
2013-06-29 - 2013-07-12
14 dni
5 658,00 zł
szczegóły  

Informacje uzupełniające i państwach :

NORWEGIA
Królestwo Norwegii obejmuje zachodnie i północne części Półwyspu Skandynawskiego oraz północne terytoria archipelagu Jan Mayen i Svalbard, a na półkuli południowej również Wyspę Bouveta, Wyspę Piotra I oraz Ziemię Królowej Maud.

Norwegia jest monarchią konstytucyjną z parlamentarnym systemem rządów. Królem Norwegii jest Harald V z rodu Glücksburg. Władza króla ma jednak głównie charakter symboliczny i reprezentacyjny. W rzeczywistości władza wykonawcza spoczywa w rękach rządu, na czele którego stoi premier.

Norwegia jest wysoko rozwiniętym i uprzemysłowionym krajem o otwartej gospodarce zorientowanej na eksport. Często wymieniana jest jako jedno z najbogatszych państw świata i zajmuje szczytowe miejsca w rankingach pod względem stopy życiowej, średniej długości życia, ogólnego stanu zdrowia społeczeństwa i warunków mieszkaniowych.


Informacje uzupełniające i miastach :

OSLO
Oslo to miasto w południowej części Norwegii, położone nad Fiordem Oslo (Oslofjord), stolica państwa. Oslo jest również siedzibą władz gminy i regionu. Gmina Oslo graniczy z gminami Barum, Ringerike, Lunner, Nittedal, Skedsmo, Lorenskog, Enebakk, Ski, Oppegard i Nesodden. W samym Oslo mieszka ponad 11% mieszkańców Norwegii.Wyszukiwanie
Kraj
Miasto
Transport
Data wyjazdu
Wybierz datę
Cena
-
  
Newsletter
e-mail


RANKING TURYSTYCZNYCH STRON INTERNETOWYCH
Biuro Podróży Geotour
Co jest dla Ciebie ważne przy wyborze wycieczki? Zobacz wyniki ->
Informacje lub ceny na stronie www.geotour.pl - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
KSI Geotour - Oferty Lato 2016, Norwegian - Tanie Bilety, Bilety Autobusowe, Wczasy, Wycieczki dla grup, SuperWakacje - Portal Turystyczny
Geotour - Biuro Podróży [ www.geotour.com.pl ], Geotour - Lato 2021 [ www.geotour.turystyka.net ], HotelGuide - Rezerwacja Hoteli [ www.hotelguide.pl ], Norwegian - Norweskie Tanie Linie Lotnicze [ www.norwegian.net.pl ], Bilety Autokarowe Online [ www.biletyautobusowe.com.pl ], Tanie Przeloty [ www.tanieprzeloty.com.pl ], Euroticket Bilety Autokarowe [ Euroticket Online ], Superwakacje Portal Turystyczny [ www.superwakacje.com.pl ], Ticket-on-Line [ www.ticket-on-line.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad Bilety Autobusowe [ www.sindbad.biletyautobusowe.com.pl ], Eurobus [ www.ticket-on-line.pl ], Wycieczki [ www.wycieczki.net.pl ], Hotelguide [ www.hotelguide.pl ], Pielgrzymki [ www.pielgrzymki.info.pl ], Sindbad - Bilety Autokarowe [ www.geotour.pl ], Voyager - Bilety Autokarowe Online,