Szczegóły oferty

Numer oferty : 19\08\2009
WŁOCHY  > >
NARTY - Val di Sole - Fucine - Hotel Santoni *** Free Ski

Grupa / podgrupa : Imprezy zimowe / Narty
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : Hotel *** 
Wyżywienie : 2 dziennie
Dojazd : dojazd: Autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

Wyżywienie

Śniadania - bufet szwedzki, obiadokolacje dwu daniowe (dwa zestawy do wyboru), bar sałatkowy. Dodatkowo na przywitanie hotel proponuje koktail, a w każdy piątek regionala kolacja przy świecach.

Uwagi : Zniżki / dopłaty
- dzieci do 2 lat (bez świadczeń) - bezpłatnie
- dzieci do 11 lat jako 3 osoba w pokoju: zniżka 220 zł
- pokój 1 osobowy: dopłata 150 zł
NARTY - Val di Sole - Fucine - Hotel Santoni *** Free Ski

Treść oferty :
Madonna di Campiglio - jeden z najbardziej znanych i ekskluzywnych kurortów narciarskich świata. Miasteczko z ponad 100 letnią tradycją miało okazję gościć cesarzowa Sissi i cesarz Franciszka Józefa, zaś w dzisiejszych czasach Madonna gości najlepszych narciarzy i snowboardzistów podczas odbywających się ty corocznie zawodów Pucharu Świata. Madonna di Campiglio to idealne miejsce dla narciarzy: łączy się siecią wyciągów z Marillevą i Folgaridą tworząc olbrzymi region narciarski, znajduje się tutaj także kilka słynnych tras jak: najdłuższa trasa Groste` - 7 km, najtrudniejsza trasa Spinale Direttissima - 1,9 km, różnica poziomów 600 m oraz trasa Pucharu Świata 3-Tre.
Marilleva-Folgarida - nowoczesna i świetnie przygotowana stacja narciarska oferująca szeroki wybór doskonale przygotowanych tras narciarskich. Znajduje się tutaj wiele propozycji dla początkujących narciarzy, sporo widokowych i długich nartostrad oraz kilka naprawdę wymagających czarnych tras, nic więc dziwnego iż to właśnie Marilleva-Folgarida jest jedną z najbardziej znanych stacji regionu, dodatkową jej zaletą jest połączenie siecią wyciągów i tras z Madonną di Campiglio. Zmęczeni narciarze mają okazję odpocząć w jednej z wielu restauracji czy barów na stokach, snowboardziści znajdą tu również snowpark a dla najmłodszych zbudowano szkółkę narciarską.
Tonale - położone na wysokości blisko 2000 m n.p.m. miasteczko to prawdziwy raj dla narciarzy i miłośników życia nocnego. Z samego Tonale rozpoczynają się trasy o łącznej długości 60 km, można tu także szusować po lodowcu Presena na ponad 3000 m n.p.m. Tutejsze trasy zadowolą z pewnością wszystkich narciarzy od zupełnie początkujących po zaawansowanych wytrawnych miłośników białego szaleństwa. W 2006/2007 roku Tonale połączono siecią tras i wyciągów z Pontedilegno i Temu - które oferują kolejne ponad 20 km tras narciarskich głównie dla średnio- zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. W Tonale dla snowboardzistów w sezonie działa snowpark, znajduje się tutaj również szkółka narciarska dla dzieci. Wieczorny pobyt w Tonale to również wspaniałe życie nocne - znajduje się tu kilka dyskotek, wiele pubów i restauracji, w sezonie w porze nocnej można również szusować na oświetlonym stoku.
Pejo Fonti - miejscowość położona 1400 m n.p.m. dosłownie zawieszona w górach, wraz z otaczającymi ją szczytami stwarza wręcz bajkową scenerię. Nowością w sezonie 2010/2011 jest otwarta w tym sezonie po raz pierwszy kolejka górska z Pejo Tarlenta na Ortles Cevedale, której górna stacja znajduje się ponad 3000 m n.p.m. i z której rozpoczyna się obfitująca we wspaniałe witoki 8 km nartostrada, trasy narciarskie jakie oferuje Pejo to głównie długie i widokowe zjazdy, świetnie dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy ale i zaawansowani nie będą się tu nudzili. Pejo jest wprost idealne na rodzinne uprawianie narciarstwa i ... idealne dla amatorów fotografowania gór.
Karnet Narciarski

Można tu kupić aż trzy rodzaje skipassów:
Adamelloski: 6 dniowy, pozwalający na korzystanie z sieci wyciągów w Tonale (z lodowcem Presena), Pontedilegno, Temu.
SkiRama: 6 dniowy, obejmujący największe stacje narciarskie w tym regionie: 1 x Madonna di Campiglio, 1x Marileva - Folgarida , 3xTonale+Pontedilegno+Temu oraz 1 x Pejo Fonti.
SuperSkiRama: Bez ograniczeń ! Dowolna ilość dni w dowolnej stacji regionu Val di Sole.
Transfery do wyciągów

Do stacji narciarskich zapewniamy Państwu transfery autokarem zgodnie z rozkładem 3 x Tonale, 1 x Madonna di Campiglio, 1 x Marilleva, 1 x Pejo Fonti. Ddodatkowo do Tonale i Marillevy bezpośrednio spod hotelu zapewniamy bezpłatne ski-busy.
Uwaga - do wszystkich typów ski-passów w Val di Sole wymagana jest fotografia oraz kaucja zwrotna za ski-pass 5 Euro
Hotel Santoni

Rodzinnie prowadzony hotel, położony w widokowym miejscu w miejscowości Fucine - niewielkiej typowo alpejskiej wiosce - miejscu wprost wymarzonym dla narciarzy - Fucine leży bowiem zaledwie 5 km od Marilleva-Folgarida oraz 15 km od Tonale, do obu tych stacji narciarskich można dotrzeć bezpłatnym ski-bussem spod hotelu.
Hotel Santoni *** Pełen alpejskiej atmosfery, odnowiony w 2002 roku hotel oferuje Państwu pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe z posiadające sejf, łazienkę, suszarkę, telefon i telewizor. W hotelu znajduje się również restauracja gdzie skosztować można specjałów miejscowej kuchni, sympatyczny bar oraz sala duża spotkań ze sprzętem audio-viedo.


W SPRAWIE TERMINÓW i INNYCH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT !!!

KONTAKT DO NAS
tel. 346 03 06
tel. kom. 500 55 66 00


Informacje uzupełniające i państwach :

WŁOCHY
Włochy, Republika Włoska (Italia, Repubblica Italiana) – państwo położone w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim, będące członkiem wielu organizacji m.in.: Unii Europejskiej, NATO czy G8. Włochy należą do ośmiu najbardziej uprzemysłowionych i bogatych państw świata

Całkowita granica lądowa Włoch wynosi 1932,2 km. Sąsiadują z Francją – 488 km granicy, Szwajcarią – 740 km, Austrią – 430 km i Słowenią – 232 km). Wewnątrz terytorium Włoch znajdują się ponadto dwa państwa-enklawy: San Marino (39 km granicy) i Watykan (3,2 km).

Długość wybrzeża włoskiego wynosi aż 7600 km. Oblewają je wody kilku akwenów Morza Śródziemnego: Morze Liguryjskie, Morze Tyrreńskie, Morze Jońskie i Morze Adriatyckie.

Najwyższy punkt położony jest na najwyższym masywie Europy Mont Blanc. Nosi on nazwę Mont Blanc de Courmayeur – jego wysokość to 4807 m n.p.m.