Szczegóły oferty

GRECJA  > > OLIMPIC BEACH 
GRECJA - OLIMPIC BEACH - APARTAMENTY XANTI

Grupa / podgrupa : Wczasy / Letnie
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : APARTAMENT 
Wyżywienie :
Dojazd : dojazd: autokar 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

Przejazd autokarem z klimatyzacja, barkiem, video, WC * zakwaterowanie w apartamencie ? 9 noclegów * ubezpieczenie NNW i KL ? polisa generalna ? Signal Iduna ? 10.000E * opieka polskiego rezydenta i polskiego pilota * podatek Vat


Uwagi : Cena nie obejmueje : Wyżywienia , wycieczek fakultatywnychGRECJA - OLIMPIC BEACH - APARTAMENTY XANTI
GRECJA - OLIMPIC BEACH - APARTAMENTY XANTI
GRECJA - OLIMPIC BEACH - APARTAMENTY XANTI

Treść oferty :
Olimpic Beach ? nowoczesny kurort turystyczny położony u stóp Olimpu ? tajemniczej siedziby pogańskich bogów. Riwiera Olimpijska to niepowtarzalne kolory ? błękit morza, zieleń gór oraz złocisty kolor piaszczystego wybrzeża, regionalna kuchnia, liczne puby, tawerny, dyskoteki oraz sklepy przyciągają turystów ze wszystkich stron świata. Wspaniali, sympatyczni, niezwykle otwarci i gościnni ludzie, świetna zabawa przy taktach greckiej muzyki, tradycyjne potrawy i wyborne trunki, to właśnie to, czego można się spodziewać w hotelach, niezliczonych kawiarniach i barach Riwiery Olimpijskiej. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się nadmorska promenada łącząca Olimpic Beach z Paralią ? miejscowością słynącą ze sprzedaży futer i skór. Dla każdego, kto chce spędzić niezapomniane wakacje Riwiera Olimpijska z jej wspaniałymi plażami, zaliczanymi do najciekawszych zakątków Grecji, jest idealnym miejscem.APARTAMENTY XANTI

POŁOŻENIE: w zacisznej części Olimpic Beach, ok. 350 m od centrum miejscowości. Zadbany, nowy budynek z ładnymi apartamentami , polecany dla rodzin z dziećmi. 4 piętrowy budynek.POKOJE: studia 3,4 osobowe z aneksem kuchennym ( podstawowe wyposażenie : lodówka, kuchenka, garnki, szklanki, talerze, sztucce) posiadają WC, prysznic, balkon, TV SatWYŻYWIENIE: we własnym zakresiePLAŻA: piaszczysta z łagodnym zejściem do plaży , oddalona ok. 300m od miejsca zakwaterowaniaInformacje uzupełniające i państwach :

GRECJA
Grecja (Elláda), IPA: [e?'la?a] lub(Ellás), IPA: [e?'las]), Republika Grecka (Ellinikí Dimokratía), IPA: [e??lini'ci ?imo?kra'ti?a]), to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Ma dostęp do dwóch mórz: Morza Egejskiego na wschodzie, oraz Morza Jońskiego na zachodzie. Na obu znajduje się wiele wysp, również będących częścią Grecji.

Uznawana za kolebkę zachodniej cywilizacji i będąca miejscem narodzin demokracji, filozofii, sportów, polityki i dramatu, Grecja ma długą i bogatą historię i dziedzictwo kulturowe, które wpłynęło na inne kultury Europy, północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. Obecnie jest rozwijającym się krajem, będącym członkiem Unii Europejskiej od 1981 roku oraz strefy euro od 2001.

Terytorium Grecji można podzielić na:

Grecję kontynentalną (wraz z oddzielonym od niej Kanałem Korynckim półwyspem Peloponez), która wchodzi w skład Półwyspu Bałkańskiego
oraz wyspy rozsiane na morzach Egejskim i Jońskim
Prawie 1/5 powierzchni Grecji przypada na około 3000 wysp, z czego 167 jest zamieszkałych. Największe z wysp to:

Kreta (ok. 8260 km2)
Eubea (ok. 3621 km2)
Lesbos (ok. 1630 km2)
Rodos (ok. 1400 km2)
Chios (ok. 840 km2)
Kefalinia (ok. 780 km2)
Samos (ok. 480 km2)
Naksos (ok. 430 km2)
oraz archipelagi
Wyspy Jońskie
Cyklady
Sporady Południowe i Północne
Blisko 81% powierzchni Grecji zajmują pasma górskie (śr. wysokość 1200-1800 m n.p.m.), które przyjmują przebieg południkowy. Obszary nizinne są niewielkie i występują w pobliżu wybrzeży (Niz. Salonicka, Tracka, Tesalska oraz Argolidzka). Półwysep Chalcydycki, tworzy 3 wtórne półwyspy: Athos, Longos i Kasandra.
Informacje uzupełniające i miastach :

OLIMPIC BEACH
To druga najbardziej znana i popularna miejscowość Riwiery Olimpijskiej. Swoją popularność zawdzięcza najpiękniejszej plaży w regionie uhonorowanej niebieska flagą (blue flag) przyznawanej najpiękniejszym plażom na świecie. Spokójna miejscowość z której szybciutko można dostać sie do -wiecznie żywej” Paralii pięknym, nadmorskim deptakiem to naprawdę udane wakacje.