Szczegóły oferty

AUSTRIA  > > INNSBRUCK 
AUSTRIA- INNSBRUCK- HOTEL GRAUER BAR****

Grupa / podgrupa : Imprezy zimowe / Narty
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL**** 
Wyżywienie :
Dojazd : dojazd: wlasny 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT
AUSTRIA- INNSBRUCK- HOTEL GRAUER BAR****

Treść oferty :
Innsbruck

To tętniąca życiem narciarska stolica Austrii, dwukrotne miejsce Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 1964 i 1976 roku. Dwa centra narciarskie: Glungezer, Axamer Lizum (2340 m n.p.m.) to prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Olimpijskie trasy zjazdowe i slalomowe przyciągają narciarzy z całego świata szczególnie słynna jest trasa biegu zjazdowego mężczyzn ze wspaniałym widokiem na miasto. W stolicy Tyrolu czekają na turystów wygodne hotele narciarskie i perfekcyjnie zorganizowany transport ski-busami oraz niezliczona ilośc atrakcji ?po nartach?.

Opis tras:

Tereny Axamer Lizum zwane ?białym dachem? Innsbrucka położone na wysokości
1560-2340 m n.p.m. Na jego stokach odbywały się zawody w ramach olimpiady zimowej. Oferuje około 40 km (17 km, 13 km, 11 km) doskonale przygotowanych tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności również dla snowboardzistów.
Glungezer to położone 12 km na wschód od Innsbrucka, doskonałe obszar narciarskie, obejmujące 22 km tras (6,5 km, 15,5 km, 0,5 km). Położenie terenów narciarskich na wysokości 950-2304 m n.p.m. umożliwia jazdę na nartach do późnej wiosny.

Miejscowości:

Innsbruck - był już dwukrotnie organizatorem Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Jednak oprócz sportów zimowych, miasto to przyciąga bogatą ofertą kulturalną. Miłośnicy historii mogą włóczyc się bez końca po Starym Mieście. Pełno tu średniowiecznych kamieniczek i podwórców.

Hotel GRAUER BÄR**** Położony bezpośrednio w sercu miasta, lecz w spokojnym miejscu. Od historycznych zabytków oddalony o kilka minut drogi pieszo. Hotel posiada 118 pokoi z łazienką/natryskiem/WC, telefonem, TV SAT, minibarem, suszarką do włosów i z sejfem pokojowym. W hotelu znajduje się restauracja z zabytkowym wnętrzem, bar skalny, sauna, łaźnia parowa i solarium. Hotel posiada własny parking. Wyżywienie: śniadanie ? bufet szwedzki, obiadokolacja 3 zestawy dań. W pobliżu hotelu ski bus.
W SPRAWIE TERMINÓW i INNYCH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT !!!

KONTAKT DO NAS
tel. 346 03 06
tel. kom. 500 55 66 00


Informacje uzupełniające i państwach :

AUSTRIA
Austria, Republika Austrii (Österreich, Republik Österreich) – państwo położone w Europie Środkowej, federacja dziewięciu krajów związkowych (landów). Graniczy od zachodu ze Szwajcarią (164 km) i Liechtensteinem (35 km), Włochami (430 km) i Słowenią (330 km) od południa, Węgrami (366 km) i Słowacją (91 km) od wschodu i Niemcami (784 km) oraz Czechami (632 km) od północy. Łączna długość granic lądowych wynosi 2562 km. Nie ma dostępu do morza. Stolica Austrii - Wiedeń - znajduje się na wschodzie kraju


Informacje uzupełniające i miastach :

INNSBRUCK
Innsbruck – miasto położone w południowo-zachodniej części Austrii nad rzeką Inn. Stolica Tyrolu. Innsbruck liczy 135 tys. mieszkańców (zespół miejski - 200 tys. mieszkańców, 2003). Jest jednym z najważniejszych austriackich ośrodków turystyki zimowej. Polska posiada tam konsulat honorowy.

W Innsbrucku zachował się średniowieczny układ urbanistyczny.

zamek cesarski Hofburg z XVI w. po przebudowie w XVIII w., w stylu rokokowym.
kościół dworski (Hofkirche z XVI w.) z nagrobkiem cesarza Maksymiliana I
wieża miejska (Stadtturm) z XIV w.
XV-wieczny Goldenes Dachl (Złoty Dach) mieści obecnie Muzeum Olimpijskie.
Ferdinandeum – kolekcję sztuki gotyckiej oraz dzieła malarstwa z XIX i XX w.
Skocznia "Bergisel"