Szczegóły oferty

GRECJA  > > KOS 
GRECJA - KOS - TIGAKI - HOTEL CORALI****

Grupa / podgrupa : Super / Oferty
Profil imprezy :
Zakwaterowanie : HOTEL**** 
Wyżywienie :
Dojazd : dojazd: samolot 

> Dodaj do ulubionych
> Warunki uczestnictwa
> Umowa
> Zadaj pytanie
> Zarezerwuj


Cena oferty zawiera :

Przelot, hotel, transfer, opiekę polskiego rezydenta, dopłatę paliwową z wyjątkiem ofert typu Mega oraz biletów czarterowych.

Uwagi : Ceny nie zawierają:
opłat lotniskowych, obowiązkowego ubezpieczenia KL NW, opłaty rezerwacyjnej do ofert typu Mega i przelotów czarterowych (z wyjątkiem rezerwacji on-line z płatnością kartą kredytową), dopłaty paliwowej w przypadku sprzedaży ofert typu Mega oraz biletów czarterowych.

GRECJA - KOS - TIGAKI - HOTEL CORALI****
GRECJA - KOS - TIGAKI - HOTEL CORALI****
GRECJA - KOS - TIGAKI - HOTEL CORALI****

Treść oferty :
Jeden z dwóch dużych basenów hotelu Corali został zaprojektowany w nietypowy sposób. Dzięki temu podpowiada wiele ciekawych pomysłów na zabawy w wodzie i jej najbliższym otoczeniu. Most przerzucony nad taflą wody, łuki, schody, brodzik, stopniowanie głębokości - rozwijają wyobraźnię. W sąsiedztwie znajduje się także plac zabaw dla milusińskich z kolorowymi drabinkami i zjeżdżalnią. Kiedy dość już Państwu będzie ruchu i zabawy, można wyciągnąć się wygodnie na leżakach wokół basenu i zażywać błogiego lenistwa. Taras pool baru dostarcza cienia, a kelner z uśmiechem na twarzy - orzeźwiających drinków. Kompleks składa się z niedużych, dwupiętrowych bungalowów w zielonym, pachnącym ogrodzie. Będzie Państwu bardzo miło wypoczywać w tym miejscu z poczuciem kameralności i intymności. Nic nie zakłóci spokoju pobytu.

PLAŻA:
długa, piaszczysta, około 400 metrów od hotelu,

POŁOŻENIE:
na przedmieściach, w turystycznej części Tigaki, około 1,8 km od centrum miasta, w odległości około 400 m od hotelu przystanek komunikacji lokalnej,

WYŻYWIENIE:
śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, możliwość dopłaty do All Inclusive

SPORT I ROZRYWKI:
dwa baseny, masaże wodne, kort tenisowy, centrum fitness, tenis stołowy, mini golf, boisko do siatkówki, bilard, sporty wodne przy plaży, hotelowy program rozrywek wieczornych kilka razy w tygodniu,

DLA DZIECI:
brodzik, plac zabaw.


wyposażenie hotelu

recepcja,
180 pokoi,
restauracja ze strefą dla niepalących,
bar,
pool bar,
baseny,
taras słoneczny,
ogród,
dostęp do internetu,
mini market,
wyposażenie pokoi

łazienka,
klimatyzacja,
telefon,
TV,
lodówka,
balkon,
sejf (płatny),
Informacje uzupełniające i państwach :

GRECJA
Grecja (Elláda), IPA: [e?'la?a] lub(Ellás), IPA: [e?'las]), Republika Grecka (Ellinikí Dimokratía), IPA: [e??lini'ci ?imo?kra'ti?a]), to kraj w południowo-wschodniej części Europy, położony na krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Graniczy z Albanią, Republiką Macedonii i Bułgarią na północy oraz z Turcją na wschodzie. Ma dostęp do dwóch mórz: Morza Egejskiego na wschodzie, oraz Morza Jońskiego na zachodzie. Na obu znajduje się wiele wysp, również będących częścią Grecji.

Uznawana za kolebkę zachodniej cywilizacji i będąca miejscem narodzin demokracji, filozofii, sportów, polityki i dramatu, Grecja ma długą i bogatą historię i dziedzictwo kulturowe, które wpłynęło na inne kultury Europy, północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. Obecnie jest rozwijającym się krajem, będącym członkiem Unii Europejskiej od 1981 roku oraz strefy euro od 2001.

Terytorium Grecji można podzielić na:

Grecję kontynentalną (wraz z oddzielonym od niej Kanałem Korynckim półwyspem Peloponez), która wchodzi w skład Półwyspu Bałkańskiego
oraz wyspy rozsiane na morzach Egejskim i Jońskim
Prawie 1/5 powierzchni Grecji przypada na około 3000 wysp, z czego 167 jest zamieszkałych. Największe z wysp to:

Kreta (ok. 8260 km2)
Eubea (ok. 3621 km2)
Lesbos (ok. 1630 km2)
Rodos (ok. 1400 km2)
Chios (ok. 840 km2)
Kefalinia (ok. 780 km2)
Samos (ok. 480 km2)
Naksos (ok. 430 km2)
oraz archipelagi
Wyspy Jońskie
Cyklady
Sporady Południowe i Północne
Blisko 81% powierzchni Grecji zajmują pasma górskie (śr. wysokość 1200-1800 m n.p.m.), które przyjmują przebieg południkowy. Obszary nizinne są niewielkie i występują w pobliżu wybrzeży (Niz. Salonicka, Tracka, Tesalska oraz Argolidzka). Półwysep Chalcydycki, tworzy 3 wtórne półwyspy: Athos, Longos i Kasandra.